سال رونق تولید
Logo

مهمترین اطلاعیه ها (1182)

یکشنبه, 13 مرداد 1398 07:15

اطلاعیه مهم مالیاتی

در راستای حمایت از تولید و کالای ایرانی و بمنظور حمایت از فعالان اقتصادی تصمیماتی در خصوص بخشودگی جرایم مالیاتی برای مودیان اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی غیر دولتی بشرح بخشنامه پیوست اتخاذ گردیده . مقتضی است بمنظور استفاده حداکثری از تسهیلات بخشنامه مذبور در اسرع وقت به واحد امور مالیاتی مربوطه مراجه فرمائید.
اتاق بازرگانی، صنایع ،معادن و کشاورزی کرمانشاه

 

دانلود بخشنامه

پنج شنبه, 10 مرداد 1398 06:33

اطلاعیه مهم و فوری

photo 2019 08 01 10 59 53

↙️ ارائه انواع خدمات ارزی (حوالجات ارزی، برات بدون تعهد، افتتاح انواع حسابهای ارزی، سوئیفت و...) به صاحبان صنایع، معادن و بازرگانان استان
◀️ بر اساس اطلاعات واصله از بانک سرمایه  استان، با توجه به برقراری واحد ارزی این بانک در شعبه کرمانشاه و با عنایت به اینکه بانک سرمایه در زمره بانکهای تحریمی شبکه بانک جهانی قرار ندارد؛ شعبه بانک سرمایه استان به صاحبان صنایع، معادن و بازرگانان استان انواع خدمات ارزی منجمله حوالجات ارزی، برات بدون تعهد، افتتاح انواع حسابهای ارزی، سوئیفت و...ارائه می دهد.
◀️ راه های ارتباطی با بانک سرمایه:
تلفن: 08337261177 – 08337261144 – 08337261133
آدرس: میدان فردوسی، ابتدای خیابان شهید جعفری (کسری)، پلاک 1 – شعبه کرمانشاه کد 3301
@krccima

به اطلاع می رساند کشور گرجستان در صدد تصویب قریب‌ا‌لوقوع لایحه ضددامپینگ با هدف حمایت از تولید داخلی این کشور است. افزایش نرخ ارزهای خارجی در بازار ایران باعث عرضه کالاهای ایرانی بخصوص سیمان، فولاد و میلگرد به بازار گرجستان با قیمت بسیار پایین‌تر نسبت به مشابه داخلی آن شد، به گونه‌ای که قیمت محصولات وارداتی از ایران حتی از قیمت مواد خام تولیدکنندگان گرجی پایین‌تر بود. این موضوع با اعتراض تولیدکنندگان گرجی روبرو شد و دولت گرجستان برای مقابله با آن ابتدا اعلام کرد که سیمان وارداتی برای تطبیق با استانداردهای اروپایی نیاز به توقف یک ماهه در گمرک این کشور و انجام آزمایشات کنترل کیفیت دارد. پیرو این تصمیم، افزایش قیمت تمام شده برای صادرکننده ایرانی عملاً صادرات سیمان به این کشور را محدود کرد. پس از این اقدام، دولت این کشور قصد دارد لایحه ضد دامپینگ را در آینده نزدیک به تصویب برساند و با توجه به اینکه این کشور قرارداد تجارت آزاد و یا تجارت ترجیحی با ایران ندارد، نتیجه تصویب این لایحه ایجاد مشکلاتی برای واردات محصولاد فولادی و میلگرد از ایران خواهد بود.
در این خصوص لازم است صادرکنندگان مصالح و محصولات فوق‌الذکر تصمیمات لازم جهت جلوگیری از متضرر شدن در نتیجه تصویب لایحه مذکور اتخاذ نمایند.

صفحه1 از119