اقتصاد مقاومتی - تولید و اشتغال
Logo

اتاق مشترک بازرگانی ایران و قزاقستان با انتشار اطلاعیه ای از برگزاری نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته همزمان با نمایشگاه جهانی اکسپوی آستانه 2017 خبر داد.

 در این اطلاعیه آمده است:

  با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد با همکاری فعالان اقتصادی متشکل از سرمایه گذاران، تولیدکنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان ایرانی، دومین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته را همزمان با نمایشگاه جهانی اکسپوی آستانه 2017 از تاریخ 6-10 تیرماه 1396 در آستانه قزاقستان برگزار کند.

 علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با اتاق مشترک بازرگانی ایران-قزاقستان با شماره تلفن 88917632 تماس حاصل کنند.

شنبه, 30 ارديبهشت 1396 ساعت 05:25

اعزام هیات تجاری و اقتصادی به چین

نوشته شده توسط

⏪ اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین در نظر دارد به منظور انجام ملاقات های تجاری و اقتصادی با تشکل های اقتصادی بانوان در کشور چین، هیاتی را در مردادماه سال جاری به شهر پکن اعزام کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88306999 و88346700 - 021 تماس حاصل نمایید.

سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 ساعت 06:13

نمایشگاه صنایع غذایی و کشاورزی بلاروس

نوشته شده توسط

اطلاعات مربوط به برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی و کشاورزی بلاروس به پیوست می باشد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۲۱۹۱۲۷۰۵ تماس حاصل نمایند.

مشخصات نمایشگاه کیتو در سال ۲۰۱۷ توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در اکوادور به پیوست می باشد.

به اطلاع می رساند سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بازرگانی سلیمانیه - عراق از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۸ آبان ماه ۹۶ در شهر سلیمانیه برگزار می شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایشگاه می توانند فرم پیوست را تکمیل نموده و ارسال نمایند. همچنین می توانند با خانم طاهری از طریق شماره تلفن های ۵۵-۰۲۱۸۸۵۴۰۲۵۲  تماس حاصل نمایند.

سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 ساعت 06:00

برگزاری نمایشگاه تجاری اکسپو پاکستان ۲۰۱۷ در کراچی

نوشته شده توسط

نمایشگاه تجاری اکسپو پاکستان ۲۰۱۷ مورخ ۲۶ لغایت ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷ برابر با ۴ الی ۷ آبان ماه ۹۶ که در مرکز نمایشگاهی کراچی - پاکستان برگزار می شود به پیوست می باشد.

دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396 ساعت 08:29

هیات کشاورزی فرانسه 30 اردیبهشت به اتاق ایران (تهران) می‌آید

نوشته شده توسط

هیات اقتصادی فرانسوی در حوزه کشاورزی، صنایع غذایی، دام و طیور سی‌‌ام اردیبهشت به اتاق ایران می‌آیند و از ساعت 17 تا 19 با اعضای کمیسیون کشاورزی اتاق ایران دیدار و گفت‌وگو می‌کنند.
اعضای هیات فرانسوی در زمینه‌های تحقیقات و آموزش کشاورزی و مواد غذایی گیاهی، تولید ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی آشامیدنی، پژوهش و آموزش محصولات دریایی، تحقیق، آموزش و مشاوره در زمینه‌های گوشت و شیر، توسعه تکنولوژی و کنترل کیفیت محصولات دریایی و همچنین تولید و فروش مواد تشکیل دهنده مواد غذایی فعالیت دارند.

◀️ علاقمندان در صورت تمایل به شرکت در جلسه مذکور میتوانند نسبت به دریافت معرفی نامه از طریق تلفن 08338210022 اقدام فرمایند.

?لازم به ذکر است در صورت حضور حداقل 5 نفر از اعضای محترم اتاق کرمانشاه در این همایش، مترجم رایگان در همایش حضور خواهد داشت?

یکشنبه, 24 ارديبهشت 1396 ساعت 05:38

همایش معرفی بازار صادراتی کشور ترکمنستان

نوشته شده توسط

0212

شنبه, 23 ارديبهشت 1396 ساعت 06:42

نمایشگاه بین المللی گاز در شهر ماپوتو کشور موزامبیک

نوشته شده توسط

وزارت منابع معدنی و انرژی موزامبیک قرار است در تاریخ 11 تا 13 اکتبر 2017 نمایشگاه بین المللی گاز به همراه سمینار ملی موضوعات راهبردی در شهر ماپوتو کشور موزامبیک برگزار نماید.
اطلاعیه مربوطه در سایت وزارت انرژی موزامبیک به آدرس اینترنتی  www.mozambique-gas-summit.com درج گردیده است.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند  از طریق پست الکترونیک ذیل با مسئولین نمایشگاه مذکور ارتباط برقرار نمایند.

هیات اقتصادی آفریقای جنوبی برای حضور در همایش تجاری و مذاکره با همتایان خود در ایران، یکشنبه 24 اردیبهشت از ساعت 9:30 در طبقه هشتم اتاق ایران حضور خواهند داشت.

در این همایش، نمایندگانی از بخش‌های نفت وگاز، مواد شیمیایی، مواد شوینده، مواد غذایی فرآوری شده، تجهیزات الکترونیکی هواپیمایی، فولاد، ساختمان سازی، سازه‌های زیست محیطی، تجهیزات نصفیه آب و فاضلاب، تریلرها و مخاذن دیزلی و گوشت مرغ و شترمرغ، حضور دارند.

 لیست اعضای هیات آفریقای جنوبی در این قسمت قابل دانلود است

 

◀️ علاقمندان در صورت تمایل به شرکت در جلسه مذکور میتوانند نسبت به دریافت معرفی نامه از طریق تلفن 08338210022 اقدام فرمایند.

?لازم به ذکر است در صورت حضور حداقل 5 نفر از اعضای محترم اتاق کرمانشاه در این همایش، مترجم رایگان در همایش حضور خواهد داشت?

صفحه1 از15