سال رونق تولید
Logo
سه شنبه, 20 فروردين 1398 04:25

بیانیه اتاق بازرگانی کرمانشاه در محکومیت اقدام دولت آمریکا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه؛

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

"اگر سپاه نبود کشور هم نبود"

✅ ترامپ در اتخاذ تصمیمات مهم و تعامل با جهان دچار ناتوانی و رویکرد ماجراجویانه است

 اتاق بازرگانی کرمانشاه با تبریک روز پاسدار، اعلام کرد: آمریکا با تروریستی خواندن سپاه نشان داد در اتخاذ تصمیمات مهم، به‌ویژه در تعامل با جهان دچار ناتوانی و رویکرد ماجراجویانه است.

 

کاخ سفید با اهداف سلطه طلبانه و در اقدامی غیرمتعارف در عرصه جهانی، امروز دوشنبه به‌صورت رسمی با صدور بیانیه، برنامه دولت ترامپ را برای اضافه کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فهرست سازمان‌های اصطلاحاً «تروریستی» خود اعلام کرد.
این نخستین بار است که جامعه جهانی شاهد است کاخ سفید نیروهای مسلح رسمی یک کشور خارجی را به‌عنوان «سازمان تروریستی» معرفی می‌کند و طبق قانون، کنگره آمریکا یک هفته فرصت دارد این تصمیم را تایید یا رد کند.
این اقدام همچون سایر شرارت های سیاستمداران آمریکا محکوم به شکست است، چراکه این کشور تسلیح، هدایت و پناه دادن جریان‌های تروریستی را در کارنامه خود دارد و سپاه به‌عنوان نیرویی از بطن مردم و از جنس مردم همواره حامی مظلومان و مستضعفان بوده است.
بی شک مسئولان دستگاه دیپلماسی و سایر مقامات کشورمان تدابیر و اقدامات لازم را برای مقابله با این اقدام غیرمنطقی دولت ترامپ انجام می‌دهند.
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه طرح دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی را محکوم می‌کنید و همه ملت ایران می‌دانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ ملت و انقلاب اسلامی ایران است که علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی، در عرصه‌های دیگری همچون سازندگی، عمران، خدمت‌رسانی به محرومان، مسائل فرهنگی و هنری نقش‌آفرینی می‌کند.
استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بارها به بهانه‌های پوچ و به طرق مختلف دنبال ضربه زدن به ملت ایران بوده است.
قطعا نفوذ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ایران در منطقه همچون گذشته ادامه دارد و آمریکا با این اقدام، منافع ملی جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار داده است که نتیجه آن در منطقه قطعا خوب نخواهد بود.
دولت ایران باید توسط سازمان‌های بین‌المللی مرتبط علیه دولت آمریکا اقدامات حقوقی انجام داده و این فرمایش امام خمینی(ره) را فراموش نمی‌کنیم که: اگر سپاه نبود کشور هم نبود.
آمریکا برای اثبات ادعای خود هرگز قادر به ارائه سند مورد قبول جامعه جهانی نیست، لذا این اقدام نادرست و خلاف شعارهای کلیشه‌ای دفاع از حقوق بشر این دولت است.
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه با تبریک روز پاسدار، اعلام می‌دارد آمریکا با این اقدام نشان داد در اتخاذ تصمیمات مهم، به‌ویژه در تعامل با جهان دچار ناتوانی و رویکرد ماجراجویانه است.

خواندن 1054 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 20 فروردين 1398 04:28