سال رونق تولید
Logo
شنبه, 28 ارديبهشت 1398 14:09

در نشست هم اندیشی حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید مطرح شد: پیگیریم نمایشگاه حمایت از رونق تولید در استان کرمانشاه را در استان برگزار کنیم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اتاق کرمانشاه از برپایی نمایشگاه حمایت از رونق تولید در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: پیگیر هستیم این نمایشگاه در ۱۰ روز اول تیرماه برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتاق کرمانشاه، کیوان کاشفی در جلسه هماهنگی برپای نمایشگاه رونق تولید که با حضور دستگاه‌های مختلف برگزار شد با اشاره به تجربه خوب سال گذشته در برپایی نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد :امسال هم پیگیر آن هستیم که نمایشگاه دیگری در سال که با نام رونق تولید است، برای حمایت از تولیدات داخلی برپا کنیم.
وی ادامه داد: بنا داریم در این نمایشگاه محصولات تولید داخل را هم به عموم مردم و هم به دستگاه ها و سازمان ها معرفی کنیم تا این محصولات را بیشتر بشناسند.
رئیس اتاق کرمانشاه یادآور شد: به علاوه پیگیر آن هستیم که در کنار این نمایشگاه چند همایش و نشست تخصصی نیز برگزار کنیم.
کاشفی از دستگاه‌های مربوطه خواست همکاری لازم را به برپایی این نمایشگاه داشته باشند و اضافه کرد: باید غرفه ها را با قیمت مناسب در اختیار متقاضیان قرار دهیم.
وی معتقد است در این نمایشگاه علاوه بر تولیدات داخل استان کرمانشاه، می‌توان برندهای مطرح ملی را نیز پای کار آورد.

در ادامه محسن دارابی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز از برپایی نمایشگاه رونق تولید به عنوان یک رویداد مهم و خوب برای استان کرمانشاه یاد کرد و افزود:برای برپایی این نمایشگاه علاوه بر همکاری دستگاه‌های مختلف از جمله جهاد کشاورزی، حوزه گردشگری و ...، نیازمند پای کار آمدن تشکل‌های بخش خصوصی نیز هستیم.
وی افزود: تشکل‌های مانند خانه صنعت و معدن، اتاق تعاون و ... باید پای کار بیایند و واحدهای تولیدی خصوصا آنهایی که برند موفق ملی و حتی بین المللی هستند را برای حضور در این نمایشگاه ترغیب کنند.
وی با بیان اینکه باید شرایط برپایی نمایشگاه برای مردم معمولی نیز جذاب باشد، اضافه کرد: باید در این نمایشگاه امکان حضور کارپرداز دستگاه‌های اجرایی نیز فراهم شود زیرا این امر گامی برای استفاده بیشتر دستگاه ها از کالاهای تولید داخل استان است.

رضا سلیم ساسانی رئیس اتاق اصناف و مدیر عامل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه نیز در این جلسه اظهار کرد: سال گذشته تجربه موفق برپایی نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی با همکاری بخش مختلف را داشتیم که اولین نمایشگاه در سطح کشور بود و امیدواریم که امسال هم بتوانیم اولین نمایشگاه رونق تولید در سطح کشور را در استان کرمانشاه برگزار کنیم.
وی از در نظر گرفتن حدود ۲۵۰۰ مترفضا برای برپایی این نمایشگاه خبر داد و عنوان کرد: تلاش می‌کنیم غرفه‌ها با قیمت مناسب در اختیار متقاضیان قرار بگیرد زیرا به دنبال سودجویی از این نمایشگاه نیستیم.
ساسانی ابراز امیدواری کیدر آغاز به کار این نمایشگاه را بتوانیم با حضور یکی از مسئولان بلند پایه کشور برگزار کنیم.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه با بیان اینکه باید در این نمایشگاه زمینه حضور واحدهای موفق تولیدی داخل استان فراهم شود، عنوان کرد: می‌توانیم از برندهای موفق کشور نیز در این نمایشگاه استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه باید نمایشگاه را به شیوه های مختلف برای مردم جذاب کنیم گفت: یکی از این شیوه ها توجه به ظاهر غرفه ها و عرضه کالا با قیمت مناسب است.
رئیس اتاق اصناف کرمانشاه معتقد است باید از ظرفیت این نمایشگاه برای معرفی پتانسیل های استان کرمانشاه نیز استفاده کرد.

خواندن 847 دفعه