سال رونق تولید
Logo
شنبه, 04 خرداد 1398 06:01

به زودی انجمن جوانان کارآفرین کرمانشاه تشکیل خواهد شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اتاق کرمانشاه اعلام کرد: به زودی انجمن جوانان کارآفرین کرمانشاه تشکیل میشود.

کیوان کاشفی ادامه داد: مجوز تأسیس این انجمن از مراجع مربوطه اخذ گردیده و به زودی اولین مجمع عمومی آن جهت تایید اساسنامه و تعیین هیات رئیسه تشکیل خواهد شد.
عضو هیات رئیسه اتاق ایران گفت: با توجه به اینکه این تشکل در سطح ملی نیز تشکیل خواهد شد تلاش داریم انجمن استان به زودی تاسیس گردد تا امکان حضور نمایندگانی از استان در تشکل ملی جوانان کارآفرین داشته باشیم.
کاشفی شرایط عضویت در این تشکل را داشتن حداکثر ۳۸ سال و مدارک مثبته و تایید اتاق مبنی بر کارآفرین بودن متقاضیان و همچنین داشتن کارت بازرگانی اعلام کرد.
وی از عضویت واحد های دانش بنیان و استارتاپی با شرایط ویژه در این انجمن یاد کرد و گفت: در اساسنامه ترکیب هیات رئیسه به شکلی دیده شده که امکان حضور بانوان کارآفرین نیز وجود داشته باشد. همچنین ذیل این انجمن کمیته های مختلفی دیده شده که ضمن متناظر بودن با کمیسیون‌های تخصصی اتاق امکان حضور در کارگروه های مربوطه را خواهند داشت.
رئیس اتاق کرمانشاه گفت: تاکنون در ۴ استان این انجمن تاسیس شده و کرمانشاه پنجمین استانی است که موافقت تشکیل را از اتاق ایران دریافت کرده است.
وی تشکیل این انجمن را برابر ماده ۵ قانون بهبود فضای کسب و کار کشور دانست و خاطرنشان کرد: با ثبت قانونی این انجمن توسط اتاق ایران جایگاه حقوقی محکمی برای فعالیت آن در نظر گرفته خواهد شد.
کاشفی در پایان اظهار امیدواری کرد که تشکیل این تشکل کمک شایانی به رشد و بالندگی نسل جدیدی از کارآفرینان که سرمایه‌های اصلی اقتصادی استان هستند، بنماید.

خواندن 842 دفعه