EN   AR
چهارشنبه, 21 اسفند 1392 15:48

مجمع عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان دام زنده استان کرمانشاه برگزار شد

dam-212

انتخابات و مجمع عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان دام زنده استان کرمانشاه با حضور اعضای این اتحادیه در محل اتاق کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق کرمانشاه، کاشفی در این جلسه از اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان دام به عنوان پایانه صادراتی دام غرب کشور یاد کرد و گفت: صادرات دام استان علاوه بر اینکه یک امتیاز بسیار مثبت برای استان است، بلکه یک بنگاه بزرگ زود بازده است که موجبات توسعه این صنعت را فراهم می نماید.
وی ادامه داد: باید توجه داشت با بازاریابی مستمر و کسب اطلاعات مربوط به عرضه و تقاضا، قیمت و بهره گیری از آخرین رهیافت های جهانی، اهداف قانونی توسعه صادرات دنبال شود.
در این نشست با رای اکثریت افراد حاضر، خلیل عظیمی به عنوان رئیس جلسه، نعمت باوندپور به عنوان منشی و ناصر مرادی و تقی پروار ناظر جلسه انتخاب شدند تا امور مربوط به انتخابات انجام شود.
در ادامه نادر نوری، بازرس این اتحادیه گزارشی از فعالیت اتحادیه و گزارش مالی دو ساله ای را ارائه کرد و تراز مالی مورد تصویب قرار گرفت.
همچنین اساسنامه با تغییرات جزیی مجددا مورد تصویب قرار گرفت.
پس از انجام انتخابات علی جعفری، حیدر ریزوندی، ایرج پیری، مهدی الهی، شهریار باوندپور، حسن برومند فر، یوسف جلیلیان به ترتیب با 60، 44، 39، 37، 36، 35 و 35 رای به عنوان هیئت مدیره و نادر نوری با 32 رای به عنوان بازرس انتخاب شدند.

خواندن 6344 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 21 اسفند 1392 15:51