EN   AR
پنج شنبه, 18 مهر 1398 08:49

حضور مشاور ثبت برند در اتاق کرمانشاه

مشاور اتاق کرمانشاه در امور ثبت شرکت‌ها و ثبت برند گفت: بسیاری از فعالان اقتصادی هنوز با خدمات و مشاوره‌هایی که در این زمینه‌ در اتاق کرمانشاه ارائه می‌شود آشنایی ندارند.

⬅️ به گزارش روابط عمومی اتاق کرمانشاه، عرفان ناصری با بیان اینکه بیش از دو سال است که مشاوره‌های تخصصی و ارائه خدمات در زمینه ثبت شرکت‌ها و ثبت برند در اتاق کرمانشاه ارائه می‌شود، افزود: روزهای چهارشنبه مختص به ارائه این مشاوره‌ها است و اعضای اتاق و فعالان اقتصادی می‌توانند به صورت رایگان از مشاوره‌ها بهره‌مند شوند.
وی ادامه داد: با وجود آنکه بیش از دو سال از ارائه این خدمات می‌گذرد اما هنوز برخی فعالان اقتصادی خبر ندارند که شرایط استفاده از این مشاوره‌ها برای آنها فراهم شده است.
ناصری معتقد است، با افزایش اطلاع رسانی حتما استقبال فعالان اقتصادی از این خدمات بیشتر خواهد بود.
وی اظهار کرد: افرادی هم که تا کنون از خدمات و مشاوره‌ها بهره‌مند شدند رضایتمندی خوبی داشتند و بازخورد آن را در فعالیت اقتصادی خود دیده‌اند.
به گفته ناصری، انواع خدمات و مشاوره‌ها در زمینه ثبت و یا تغییرات شرکت‌ها مربوط به اشخاص حقوقی، سهامی عام و خاص، تعاونی‌ها، انجمن‌ها، خدمات برگزاری مجامع، جلسات هیات مدیره و ... توسط مشاوران اتاق برای فعالان اقتصادی ارائه می‌شود.
وی گفت: به علاوه مشاوره‌های لازم در زمینه ثبت، تغییرات، نقل و انتقال و ... انواع برندها و علامت‌های تجاری نیز به افراد داده می‌شود.

افراد می‌توانند برای استفاده از این خدمات به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه مراجعه کنند.

خواندن 1947 دفعه