EN   AR
پنج شنبه, 03 بهمن 1398 12:48

کاشفی، رئیس اتاق کرمانشاه: به حل مشکلات قضایی واحدهای تولیدی استان امیدواریم

رئیس اتاق کرمانشاه با اشاره به رویکرد تعاملی که دادگستری استان برای کمک به بخش تولید در پیش گرفته، گفت: امیدواریم با این روند بخش قابل توجهی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان مرتفع شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق کرمانشاه، کیوان کاشفی در جلسه‌ای که به منظور بررسی مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی استان در دفتر رئیس کل دادگستری برگزار شد، گفت: در دوره جدید دادگستری استان بعد از مدتی وقفه شاهد تعامل و رویکرد خوبی نسبت به بخش تولید استان هستیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه رئیس کل دادگستری کرمانشاه حساسیت خوبی نسبت به وضعیت تولید و اشتغال استان دارند و ما نیز تلاش می‌کنیم از این فرصت ایجاد شده برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استفاده کنیم.
به گفته کاشفی، پیرو جلسه عمومی که با حضور رئیس کل دادگستری در اتاق کرمانشاه برگزار شد به تمام واحدهای صنعتی و تولیدی استان اعلام شده مشکلات قضایی خود را با اتاق بازرگانی منعکس کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.
رئیس اتاق کرمانشاه یادآور شد: تمام مشکلات و پیشنهادات را قبل از طرح در جلسات پخته و چکش‌کاری می‌کنیم تا به نتیجه بهتری برسیم.
وی با بیان اینکه تجربیات نشان داده با برگزاری چنین جلساتی بخش قابل توجهی از مشکلات قضایی حوزه تولید مرتفع می‌شود، ادامه داد: متاسفانه در ستاد تسهیل موفقیت چشمگیری نداریم و بسیاری از مصوبات این ستاد روی زمین می‌ماند.
در ادامه پرویز توسلی‌زاده بر لزوم رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان تاکید کرد و در جریان این مشکلات قرار گرفت.
گفتنی است در این جلسه مشکل هفت بنگاه اقتصادی استان مطرح و بررسی شد.

خواندن 1750 دفعه