EN   AR
دوشنبه, 21 بهمن 1398 09:27

22 بهمن امسال برای دفاع از خون حاج قاسم می آییم

پیام اتاق بازرگانی کرمانشاه به مناسب یوم الله ۲۲ بهمن:

22 بهمن امسال برای دفاع از خون حاج قاسم می آییم

بیست و دوم بهمن ماه، تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر و یادآور ثمره مجاهدت‌ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا، از جان و مال خویش گذشتند. این روز بزرگ، جشن ملتی با ایمان، مصمم و انتخاب گر است که از پرچم سربلند انقلاب اسلامی در منزلگاه‌های دلهره آور تاریخ، همچون جانِ شیرین، حفاظت و حراست کرده و گرامی داشته‌اند

.
یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه روزی است که خودباوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، به بار نشست و فریاد بلند استقلال، آزادی و مردم سالاری دینی ملت ایران، در گوش جهانیان پیچید. انقلاب اسلامی ایران، در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند خود همچنان پویا و سرزنده، مقتدرانه و عزتمند به سوی بالندگی پیش می‌رود؛ این قیام باشکوه به‌عنوان حرکتی مبتنی بر احیای عزت انسانی و بازیابی هویت اسلامی در جهان شناخته شده است.
قیامی که با اتکا به اراده مردم و تأسی از رهبری داهیانه بنیان‌گذار کبیرش، حضرت امام‌خمینی (رحمت‌الله علیه) با اقتدار، مظاهر تجدد منحط غربی را از جامعه اسلامی ایران زدود و نقش اسلام و مسلمین را در عرصه‌های مختلف، پیش چشم جهانیان، برجسته و مؤثر ساخت. زیبنده است تا در روزهای پر خاطره‌ای که یادآور خاطرات افتخار آمیز ملت ایران به وِیژه جوانان برای رسیدن به این روز آرمانی و رویایی است بیش از گذشته شکر گذار این پیروزی بزرگ بوده و با حضور گسترده در صحنه‌های انقلابی همچون یوم الله ۲۲ بهمن ماه ضمن تأیید راه شهیدان و تحکیم دستاوردهای انقلاب با همان روحیه انقلابی پاسدار خون شهیدان و همچون همیشه پشتیبان کشور، انقلاب و ولایت فقیه باشیم.
بدین وسیله مجموعه اتاق بازرگانی کرمانشاه ضمن محکوم کردن جنایت دولت تروریستی آمریکای جنایتکار در به شهادت رساندن سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، همراه و همگام با ملت شریف ایران به ویژه ملت ولایی کرمانشاه یک بار دیگر در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله ۲۲ بهمن ماه حضور یافته و با اقتدار تمام یاوه گویی‌های مستکبران را محکوم خواهیم کرد و برای دفاع از خون حاج قاسم می آییم.

خواندن 1771 دفعه