اقتصاد مقاومتی - تولید و اشتغال
Logo
kermanshah

kermanshah

دوشنبه, 28 اسفند 1396 11:01

نوروز مبارک

يا مقلب القلوب والابصار
يا مدبر اليل و النهار
يا محوا الحول والاحوال
حول حالنا الي احسن حال


در آستانه سال ۱۳۹۷ سبز ترين و هميشگي ترين بهار ها را برايتان آرزو مندیم
با آرزوی شادکامی و تندرستی

 

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه

✅ با پیگیری‌های اتاق مشترک ایران و عمان از طریق بانک مرکزی ،صدور ضمانت نامه ارزی تعهد پرداخت به نفع بانک های عمانی به منظور تضمین بازپرداخت تسهیلات پرداختی بانک های عمانی به شرکت‌های ایرانی ثبت شده در عمان امکان‌پذیر شد.
✅ سرمایه‌گذاران ایرانی، تاکنون برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های عمانی، به دلیل عدم ضمانت بانک‌های ایرانی، نمی‌توانستند از تسهیلات بانک‌های عمانی برخوردار شوند که با رایزنی با معاونت ارزی بانک مرکزی این امکان فراهم شد.
✅ بانک مرکزی با صدور بخشنامه به کلیه بانک‌های عامل به منظور حمایت از شرکت های صادر کننده ایرانی که در صدد احداث کارخانه در عمان و تامین 30% ارزش افزوده با هدف صادرات مجدد به بازار های ثانویه هستند و همچنین صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایرانی که قصد استفاده از تسهیلات بانک های عمانی، جهت اجرای پروژه ها در کشور عمان در قالب B.O.Oو B.O.T را دارند این اقدام را انجام داده است. این ضمانت نامه با تحقق شرایط و ضوابط و مقررات انجام خواهد شد.
✅علاقه‌مندان به سرمایه گذاری در عمان و بهره مندی از تسهیلات بانک های این کشور و دریافت ضمانت نامه از سوی بانک‌های ایرانی می‌توانند با مراجعه به اتاق مشترک ایران و عمان از جزئیات نحوه استفاده از تسهیلات مطلع شوند.

اطلاعیه ششمن مجمع اقتصادی عمان ۲۹ الی ۳۰ اوریل ۲۰۱۸ برابر با ۹ الی ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۷ که در مسقط - عمان برگزار می شود، به پیوست می باشد.

اطلاعیه برگزاری مناقصات بین المللی در کشورهای ترکمنستان، ارمنستان و اتیوپی به پیوست می باشد.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با سفارت جمهوری اسلامی ایران در آدیس آبابا با شماره 727600-00251113 و یا سایت addisababa.mfa.ir تماس حاصل فرمایند.

اطلاعیه برگزاری مناقصات بین المللی در کشورهای سوریه و ترکمنستان به پیوست می باشد. علاقمندان می توانند شرایط کلی مناقصات را از طریق سایت های ذیل دریافت نمایند .
مناقصه تجهیزات برقی و تجهیزات آبرسانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 
مناقصه دارویی سازمان تجارت خارجی سوریهcategory_id&http://gfto.gov.sy/?page=Tender

◀️ سازمان خصوصی سازی در نظر دارد به استناد قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و مصوبه هیات واگذاری، سایر قوانین و مقررات مربوطه و نیز در اجرای وکالتنامه ماخوذه، سهام بنگاه ها و دارایی های زیر را عرضه و واگذار نماید.
همچنین آگهی عرضه اطلاعات مالی و اسناد مزایده بنگاه های یاد شده، در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.ipo.ir (بخش دارایی ها و بنگاه های در حال عرضه) قابل دسترس است.

بیست و چارمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و دکوراسیون داخلی از تاریخ 14 الی 17 فروردین ماه 1397 با حضور 1200 شرکت در شهر مسکو کشور روسیه برگزار میگردد.
جهت کسب اطلاعت بیشتر با شماره تلفن : 09120981986-09120901498 تماس حاصل نمائید.

صفحه1 از37