حمایت از کالای ایرانی
Logo
شنبه, 16 ارديبهشت 1396 07:58

کارگاه آموزشی اصول هوش هیجانی و مدیریت احساس در کسب و کار برگزار شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی اتاق کرمانشاه کارگاه آموزشی اصول هوش هیجانی و مدیریت احساس در کسب و کار با حضور جمعی از فعالان اقتصادی استان در محل اتاق کرمانشاه برگزار شد.

آرمین سپیده دم، مدرس این دوره و مدیر منطقه خاورمیانه در بخش توسعه بازار بین المللی، اثرات هوش هیجانی را به عنوان یک تمایل ذاتی در افراد دانست و گفت: آگاهی بر فضای ناخودآگاه ذهن و توانایی مدیریت پردازش ها در این فضا راهکار اصلی مدیریت چالش های زندگی است.
وی ادامه داد: هوش هیجانی یا عاطفی فرد را از نظر هیجانی مورد ارزیابی قرار می دهد. به این معنی که فرد به چه میزانی از هیجانها، عواطف و احساسات خود آگاهی و ثبات دارد و چگونه آنها را به کنترل وادار می کند.

سپیده دم اظهار کرد: هیجانها پدیده هایی چند وجهی و تا اندازه ای حالت های عاطفی/ذهنی هستند که باعث می شوند تا به شیوه خاصی مانند خشن یا شادی و ... آن را احساس کنیم.
اصولی کلی هوش هیجانی، هوش و انواع هوش فردی، اثرات احساسات بر رفتار سازمانی، نقش احساسات در رهبری و ... ار جمله موضوعاتی بود که توسط وی مطرح شد.
گفتنی است این دوره آموزشی 6 ساعته با رضایت مندی 94درصدی حضار به پایان رسید و در نهایت شرکت کنندگان گواهی حضور در کلاس دریافت کردند.

خواندن 1574 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 16 ارديبهشت 1396 07:59