حمایت از کالای ایرانی
Logo
چهارشنبه, 09 خرداد 1397 06:17

رئیس اتاق بازرگانی استان: همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه بعد از ماه رمضان برگزار می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه در تهران بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.

کیوان کاشفی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، گفت: همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه بعد از ماه مبارک رمضان با حضور سرمایه‌گذارانی از سراسر کشور در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این همایش عمده تمرکز بر روی سرمایه‌گذاران داخلی است، افزود: قرار است در این همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه برای بیش از 400 شرکت و هلدینگ بزرگ سرمایه‌گذاری معرفی شود.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه عنوان کرد: شرکت‌ها و هلدینگ‌های بسیار بزرگی در زمینه‌های مختلف صنایع غذایی، پتروشیمی، محصولات نفت و ... داریم که از آنها برای حضور در این همایش دعوت کرده ایم.

وی تاکید کرد: البته بعد از برپایی این همایش باید تعامل و پیگیری زیادی برای جذب این سرمایه‌گذاران به داخل استان و تداوم ارتباط با آنها داشته باشیم.

کاشفی یادآور شد: ارتباط با هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری داخل کشور برای سرمایه‌گذاری در کرمانشاه راه آسانتر و مسیر کوتاه‌تری نسبت به سرمایه‌گذاران خارجی دارد.

وی ادامه داد: البته بنا داریم در مراحل بعدی و همایش‌های آینده بر روی جذب سرمایه‌گذاران خارجی برای استان نیز تمرکز و تلاش کنیم.

به گفته رئیس اتاق بازرگانی، این همایش یک رویداد بزرگ برای معرفی کرمانشاه، مزیت‌های سرمایه‌گذاری استان و مشوق‌هایی است که در کرمانشاه داریم.

وی تصریح کرد: بسته‌های سرمایه‌گذاری که قرار است در این همایش مطرح شود نیز مشخص شده است.

کاشفی از حضور تعدادی از مفاخر کرمانشاهی که چهره ملی هستند هم در این همایش یاد کرد و گفت: تلاش می‌کنیم میزبان بزرگانی همچون آقای زنگنه وزیر نفت، آقای شهرام ناظری و ... باشیم.

وی اظهار کرد: تمام کارهای اولیه برپایی این همایش از جمله تعیین محل برگزاری و ... انجام شده و فقط نیازمند همراهی بیشتر دستگاه‌های دیگر برای برپایی این همایش هستیم.

 

خواندن 1589 دفعه