سال رونق تولید
Logo
چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398 03:47

الزامات رونق تولید از دید بخش خصوصی استان کرمانشاه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

khashefi2

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران:
سند رونق تولید استان با نام کرمانشاه سرافراز تنظیم شد

? عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران گفت: سند رونق تولید استان با عنوان کرمانشاه سرافراز در سال 1398 به مناسبت نام گذاری این سال توسط رهبر معظم انقلاب، تنظیم شد.

#کیوان_کاشفی اظهار کرد: سند رونق تولید استان با عنوان کرمانشاه سرافراز در سال 1398 به مناسبت نام گذاری این سال توسط رهبر معظم انقلاب، تنظیم شد که گامی اساسی در مسیر رونق تولید و کاهش مشکلات واحدهای تولیدی و اقتصادی استان کرمانشاه است.

وی این اقدام مهم را با همکاری بخش خصوصی، بخش دولتی و با حضور همه افراد، نهادها و دستگاههای اداری ذیمدخل در امر تولید استان کرمانشاه بیان کرد.

به گفته کاشفی، آنچه می‌تواند عامل رونق و موفقیت تولید و موفقیت این سند شود، مسئولیت پذیری بالا و مشارکت جدی همه افراد، دستگاههای اداری، نهادها و تشکل‌های ذینفع این حوزه خواهد بود.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران ادامه داد: این سند در راستای مأموریت‌های معمول سازمان‌ها و تشکلها تنظیم شده و بر نقش تسهیل گری ذینفعان این حوزه در آن تأکید شده است.

وی انتخاب استراتژی رونق تولید و الزامات آن را مورد تاکید قرار داد و افزود: اجرای این برنامه نیازمند پذیرش کامل مسئولیت اجتماعی توسط بانک‌ها، دستگاههای اداری، تشکل‌ها و نهادهای درگیر در حوزه فعالیت کسب و کارهای استان کرمانشاه است.

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه نتیجه بخشی این برنامه را نیازمند اجرا، نظارت و پایش مناسب توسط نهادهای ارشد مدیریتی و برنامه ریزی استان عنوان کرد و گفت: لازم است تا چهار الزام آسان سازی، ارزان سازی، سریع سازی و ایمن سازی که خروجی‌های نتایج گزارش فضای کسب و کار جهانی در 2018 بوده‌اند، در هر حوزه دسترسی، انجام، اخذ نتایج و خروج برای بنگاه به‌صورت مستمر و چرخشی به‌کار گرفته شوند تا بنگاه همواره در بهترین شرایط ممکن خود قرار گرفته و بتواند بدون مانع و وقفه تولید خود را به انجام برساند.


خواندن 493 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398 03:48