سال رونق تولید
Logo
چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398 03:49

آغاز فصل نو مبادلات اقتصادی بین کرمانشاه و برزیل / تکنولوژی تولید اتانول با نیشکر را از برزیل دریافت می‌کنیم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی کرمانشاه خبر داد؛

آغاز فصل نو مبادلات اقتصادی بین کرمانشاه و برزیل / تکنولوژی تولید اتانول با نیشکر را از برزیل دریافت می‌کنیم

بابک ترابی در مورد نشست سفیر برزیل با استاندار کرمانشاه، اظهار کرد: ما در سه زمینه از جمله در بخش پتروشیمی ظرفیت‌هایی برای صادرات به کشور برزیل داریم.
مسئول کمیته گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه از اعلام آمادگی سفیر برزیل برای تبادل کالا به کالا با استان کرمانشاه خبر داد و گفت: اقلامی همچون ذرت، شکر و سویا در این حوزه به استان وارد می‌شود که مورد نیاز استان است.
این مسئول با بیان اینکه سفیر برزیل اعلام کرد امکان مبادلات و همکاریهای مالی و اقتصادی بین برزیل و ایران وجود دارد، ادامه داد: سفیر برزیل گفت اگر چنانچه با تحریم‌ها مواجه شویم، راهکار تبادل کالا به کالا وجود دارد.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه عنوان کرد: سفیر برزیل در مورد تولید نیشکر و شکر در استان کرمانشاه توسط سرمایه گذاران کشور برزیل ابراز تمایل کرد و یکی از مصوبات این جلسه این بود که بازرگانان کرمانشاه و برزیل با همکاری سفیر برزیل و استاندار کرمانشاه، نشست هایی برگزار و تفاهم نامه همکاری منعقد کنند.
وی به دعوت سفیر برزیل از استاندار و هیات اقتصادی کرمانشاه برای سفر به این کشور اشاره کرد و افزود: مدیران ذیربط استان به بیان ظرفیت‌های اقتصادی و توانمندی‌های کرمانشاه در بخش‌های کشاورزی، صنعت، معدن، تجارت و گردشگری پرداختند.
ترابی با تصریح بر اینکه کتابچه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی استان کرمانشاه به زبان انگلیسی در اختیار سفیر برزیل قرار داده شد، گفت: در این نشست مقرر شد نیشکر در اختیار سرمایه گذاران کشور برزیل قرار بگیرد و در مقابل تکنولوژی تولید اتانول از این محصول کشاورزی به استان کرمانشاه داده شود.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری نیز مورد تاکید قرار گرفت، افزود: سفیر برزیل در بخش لجستیکی و حمل و نقل جاده ای، دامپروری و پتروشیمی نیز اعلام آمادگی کرد و از امکان تبادل تجاری و سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها سخن گفت.

خواندن 672 دفعه