سال جهش تولید
Logo
سه شنبه, 16 ارديبهشت 1399 07:28

کاشفی رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کیوان کاشفی عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران و رئیس اتاق کرمانشاه، به عنوان رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق کرمانشاه، با برگزاری اولین جلسه هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه، کیوان کاشفی به عنوان رئیس این اتاق انتخاب شد

همچنین آقایان علی اصغر زبردست و محمدرضا مرتضوی به عنوان دو نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران و سوریه، خانم شهلا عموری به عنوان خزانه‌دار و آقایان مجید مهتدی، هوشنگ پارسا، اسماعیل ابراهیمی، علی احتشامی و رستم جنگاوران نیز به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شدند.
مجمع عمومی موسس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه در اسفندماه سال 98 برگزار شد و هدف از تشکیل این اتاق مشترک نیز گسترش روابط و مناسبات اقتصادی و تجاری بین ایران و سوریه است.
کشور سوریه علاوه بر بازار هدف صادراتی خوبی که برای ایران به شمار می‌رود، می‌تواند دروازه‌ه‌ای برای تعامل و تجارت ایران با سایر کشورهای حوزه مدیترانه نیز باشد.
کشور سوریه در دوران بازسازی فرصت مغتنمی را در اختیار ایران قرار می‌دهد تا بتوان با گسترش مناسبات با این کشور، زمینه حضور در بازارهای سوریه را برای سال‌های آتی فراهم کرد

خواندن 348 دفعه