سال جهش تولید
Logo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/krccima.ir/httpdocs/components/com_k2/models/item.php on line 877
یکشنبه, 05 مرداد 1399 04:25

کرمانشاه، میراث باارزش نیاکانمان با همت والای مردمانش عظمتی جاری در تاریخ است

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

۵ مرداد بارها اگر تکرار شود همواره یادآور بزرگی و عظمت دیاری است که چهره زیبا و سینه ستبر ایران اسلامی توسط رهبر انقلاب نامیده شد.
هر جغرافیایی باعظمتی، هر مردم بافرهنگی، هر تاریخ باشکوهی و هر رویداد مهمی معمولا به بهانه‌ای در گردش ایام یاد می‌شود و نمادی برای یادآوری همواره وجود دارد.
حال در گستره گیتی، دیار #کرمانشاه گهواره فرهنگ و تمدن با داشتن جغرافیایی پرافتخار، مردمانی فهیم و تاریخی درخشان؛ رویدادهای مهمی را ثبت و ضبط در حافظه زمان دارد.
اینک ۵ مرداد سالروز عملیات غیرت و غرور و شجاعت #مرصاد است که مقابله با هجوم منافقان کوردل را در غروب جاویدان چهارزبر با رشادت رزمندگان و مردم شاهد بودیم و در این تاریخ روزی رقم خورد که هر سال با گرامیداشت ارزش‌ها و آرمان‌های ملت ایران، از فرزندان برومند این ملک کهن یاد کنیم و همواره به نام پرافتخار کرمانشاه ببالیم.
این میراث باارزش امروز در فرازونشیب روزگار در دست ما قرار دارد و همانطور که نیاکان ما برای حفظ عظمتش تمام وجود خود را گذاشتند، ما نیز باید با همه توان و امکان برای اعتلای آن بکوشیم.
امید است هر کدام از ما به‌عنوان یک شهروند کرمانشاهی در هر جایگاهی که هستیم، حافظ امینی برای حفظ اعتبار نام کرمانشاه باشیم و این تنها در سایه تلاش معقول و هدفمند میسر خواهد شد تا کاستی‌ها با همت مثال‌زدنی مردمانش رفع شود و به آنچه شایسته کرمانشاه است، دست یابیم.
برای آبادانی دیارمان آنچه می‌توانیم را به‌کار بگیریم و آنچه می‌دانیم را انجام بدهیم، باشد که همواره بر افتخارات این دیار افزوده شود.

? کیوان کاشفی، رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/krccima.ir/httpdocs/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
خواندن 262 دفعه