سال رونق تولید
Logo
یکشنبه, 05 آذر 1396 14:17

شورای گفتگو، از شوراهای بسیار مهم برای استان است / با توجه به تجارب رئیس اتاق بازرگانی توقع می‌رود که تصمیم گیری های این شورا در استان تاثیرگذار باشد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار کرمانشاه گفت: اداره کل حمل و نقل و پایانه، موضوع بهینه سازی محورهای مواصلاتی مرزی استان را به عنوان یک مطالبه محوری از وزیر راه پیگیری کند
هوشنگ بازوند اظهار داشت: مهندس صفری به شکلی ویژه دغدغه های مردم استان را پیگیری می‌کنند و از این بابت تشکر میکنم.
وی افزود: بازارچه های مرزی وضعیت مساعدی ندارند و نتوانسته ایم تسهیل گری لازم را برای استفاده از وضعیت مرزی بودن استان به عنوان یک امکان و فرصت انجام دهیم.
استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: بخش مهمی از توسعه استان بستگی به نحوه مدیریت مرزهای استان دارد.
وی یاداور شد: از مدیرکل راه و شهرسازی و مدیر کل حمل و نقل و پایانه ها می‌خواهم موضوع بهینه سازی محورهای مواصلاتی مرزی را به عنوان یک مطالبه محوری از وزیر محترم راه پیگیری کند.
بازوند گفت: باید از ظرفیتهای شورای ساماندهی مبادلات مرزی برای حل و فصل مشکلات مرزهای استان استفاده کنیم. در این خصوص با مسئولین مربوطه در وزارت کشور، جلسه ای برگزار کرده ایم.
استاندار کرمانشاه افزود: با تلاشهای صورت گرفته قرار بر این شده است که ستادی تحت عنوان شورای توسعه استان کرمانشاه به ریاست وزیر کشور تشکیل شود تا پیگیر وضعیت توسعه استان باشد.
بازوند بیان کرد: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری میخواهم که تا روز دوشنبه هفته آینده جمع‌بندی مشکلات مربوط به بازارچه های مرزی را برای ارائه به وزارت کشور آماده کند.
وی با اشاره به اینکه اهمیت بازگشایی مرز خسروی برای مسوولین، از مردم کمتر نیست، افزود: ما همچنان پیگیر موضوع گشایش مرز هستیم.
بازوند گفت: از آقای کاشفی در اتاق بازرگانی کشور به نیکی یاد می‌شود. شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی از شوراهای بسیار مهم برای استان است و باتوجه به تجارب آقای کاشفی توقع می‌رود که تصمیم گیری های این شورا در استان تاثیر بگذارد و رقم استان در سرمایه گذاری خارجی ارتقاء یابد.
استاندار کرمانشاه گفت: از اتاق بازرگانی می‌خواهم که شرایط حضور جدی استان کرمانشاه را اجلاس و نمایشگاه فرصت‌های شغلی فراهم شود.

خواندن 400 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 آذر 1396 14:19

تماشاخانه تصویر

{gallery}5093{/gallery}