حمایت از کالای ایرانی
Logo
kermanshah

kermanshah

به اطلاع می رساند اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه در راستای حمایت از واحدها و شرکت های حقوقی، خدماتی و تولیدی استان و ارتقاء سطح دانش، اقدام به برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مسائل حقوق بین الملل در صادرات نموده است. مدرس این دوره مهندس مصطفی خلیلی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در تاریخ 09/02/97 ساعت 14 در محل اتاق کرمانشاه برگزار میگردد.
* شهریه: برای هرنفر300000 ریال به شماره حساب 0103940226005 بانک ملي بنام اتاق بازرگانی و صنایع و معادن کرمانشاه واریز گردد و فیش آن به شماره 38210022 فاکس گردد.
* ساعت برگزاری: از ساعت 14 بعدازظهر.
* به افرادی که به صورت کامل در جلسه حضور داشته باشند گواهینامه شرکت در سمینار اعطاء می شود.
* جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38210022-083 تماس حاصل گردد.
از کلیه علاقه مندان جهت حضور در دوره آموزشی مذکور دعوت می نمايد، جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر حداکثرتا تاریخ 08 / 02 / 97 با شماره تلفن 38210022 تماس حاصل نمایند.

 

photo 2018 04 23 10 20 42 

photo 2018 04 21 14 12 06

? اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق در نظر دارد هیأتی متشکل از شرکتهای توانمند و فعال ایرانی را به شهر اربیل اقلیم کردستان عراق جهت حضور در”کنفرانس توسعه روابط اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و اقلیم کردستان عراق“ اعزام نماید.

? این کنفرانس در تاریخ ۱۲ الی ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ با حضور نخست وزیر، وزیر بازرگانی، رئیس هیأت سرمایه گذاری، رئیس هیأت گردشگری، رئیس­کل گمرک، استانداران، رؤسای اتاقهای بازرگانی اقلیم کردستان عراق، وزیر بازرگانی و رئیس اتحادیه اتاقهای بازرگانی عراق همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران و استانداران مرزی کشورمان برگزار می گردد.

? علاقمندان به حضور در ترکیب این هیأت می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ نسبت به تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام ذیل از طریق شماره نمابر ۸۸۸۱۴۱۸۰ یا آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی اتاق کرمانشاه، در مراسمی که در محل سالن اجتماعات اتاق برگزار شد "محسن رستمی" به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه معرفی و از زحمات "نعمت الله حقیقی" رئیس پیشین این سازمان تقدیر شد.

کیوان کاشفی، رئیس اتاق کرمانشاه در آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه کاهش سه درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه و پایین آمدن یک رتبه در کشور را نقطه امیدی دانست.
وی افزود: کاهش نرخ بیکاری آن هم در فصل زمستان که آمار بیکاری معمولا بالا می‌رود، رویداد مثبتی است

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت: تلاش می‌کنیم نمایشگاه "بازار کار" امسال در کرمانشاه برگزار شود.

کیوان کاشفی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برنامه‎‌های اتاق بازرگانی برای توسعه تجارت خارجی استان کرمانشاه در سال جاری، اظهار کرد: امسال پذیرش پنج هیات تجاری را برنامه‌ریزی کرده ایم که از عراق، اقلیم کردستان، سوریه، روسیه و چین خواهند بود.

وی درباره اعزام هیات‌های تجاری از استان کرمانشاه به کشورهای دیگر نیز افزود: دو هیات تجاری را نیز به روسیه و عمان اعزام خواهیم کرد

صفحه1 از40