اتاق کرمانشاه

اتاق کرمانشاه

azmandiyan

رئیس اتاق کرمانشاه:
در کشورهای توسعه یافته سهم نیروی انسانی در تولید ثروت 85% است.

با عنایت به صدور مجوز تأسیس شورای مشترک بازرگانی ایران و کره جنوبی در اتاق ایران و آغاز عضو گیری برای این شورا از تاریخ 07/ 07 / 93 بدینوسیله از ثبت نام شدگان و سایر علاقمندان واجد شرایط به عضویت در این شورا ( دارنده کارت بازرگانی معتبر و فعالیت تجاری با کره جنوبی) دعوت می شود تا به منظور شرکت در اولین مجمع عمومی و انتخابات اعضای هیئت مدیره (ضمن تکمیل جدول ثبت نامی این نامه و ارسال به شماره فکس 88825111) روز یکشنبه مورخ 14 / 10 / 93 راس ساعت 15 در سالن اجتماعات طبقه هشتم اتاق ایران حضور به هم رسانند.

ضمناً کاندیداهای هیئت مدیره موظف می باشند حداکثر یک هفته قبل از تاریخ مجمع، اعلام آمادگی خود را به این معاونت(دبیرخانه اتاق ها و شوراهای مشترک به شماره تلفن 85732396) اطلاع و مدارک لازم را ارائه فرمایند.

شایان ذکر است به همراه داشتن اصل کارت بازرگانی (یا کپی کارت بازرگانی و کارت شناسایی معتبر) برای شرکت در جلسه و اخذ برگ رأی الزامی است.

همچنین هر شرکت کننده، صرفاً می تواند به وکالت از یک نفر واجد شرایط دیگر (کارت بازرگانی و وکالت نامه) برگ رأی دریافت نماید.

باطلاع میرساند اولین مجمع سرمایه گذاری کارآفرینان بین المللی با عنوان " کارآفرینی و سرمایه گذاری برای توسعه صنعتی همه جانبه و پایدار " 19 الی 26 ژانویه 2015 برابر با 29 دی لغایت 6 بهمن 1393 در منامه - پادشاهی بحرین، توسط دفتر سرمایه گذاری و گسترش فناوری سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) در بحرین با همکاری اتحادیه اتاقهای بازرگانی، صنعت و کشاورزی کشورهای عربی، بانک توسعه اسلامی، بانک عربی توسه اقتصادی آفریقا، بنیاد کاوفمن و شبکه بین المللی شرکتهای کوچک و متوسط برگزار میگردد.

شایان ذکر است که هدف اصلی از برگزاری این رویداد گسترش و تسهیل ارتباطات کارآفرینان بین المللی در زمینه کسب و کار و وسرمایه گذاری میباشد.

علاقه مندان به شرکت در این رویداد میتوانند با نشانی ذیل تماس حاصل نمایند.

Dr, Hashim Hussein, Head
United Nations Industrial Development Organization (UNlDO)
Investment & Technology Promotion Office (ITPO)
KINGDOM OF BAHRAIN
Tel: +973 17 536881 Fax: +973 17 536883
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید or این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Web site: www.arceit.org

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، اینجا کلیک کنید.

teranzitkermanshah

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با انتقاد از سهم کم کرمانشاه از درآمدهای حاصل از ترانزیت کالا، از پیگیری برای راه ‌اندازی ترانزیت معکوس کالا در کرمانشاه خبر داد.

kart-bazargani-va-otagh

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه ما مشکلی برای حذف کارت‌های بازرگانی نداریم، گفت: جالب است که ما سال‌ها به دولت می‌گفتیم روند صدور کارت‌های بازرگانی که بر اساس مصوبه خود دولت و مجلس طولانی شده تغییر کند، اما حالا توپ را در زمین اتاق بازرگانی انداخته‌اند.

صفحه1 از683