اتاق کرمانشاه

اتاق کرمانشاه

سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه در نظر دارد با همكاري انجمن ملي حمايت از حقوق مصرف كنندگان استان براي دومين سال متوالي به آن دسته از واحدهاي توليدي و خدماتي كه در جهت رعايت حقوق مصرف كنندگان فعاليت مؤثري ارائه نمودند بر اساس ضوابط مربوط و در صورت احراز شرايط ، گواهينامه رعايت حقوق مصرف كنندگان اعطا نمايد.

لذا بدينوسيله از متقاضيان دعوت بعمل مي آيد با مراجعه به آدرس هاي زير فرم شماره 1 را دريافت و پس از مطالعه روند اجرايي ، فرم مذكور را تكميل و به همراه مدارك لازم براي ثبت نام اوليه ، حداكثر تا سي ام آبانماه سالجاري ( 30 / 8 / 93) به دبيرخانه اعطاي گواهينامه رعايت از حقوق مصرف كنندگان تحويل و رسيد آن را دريافت نمايند .

*آدرس دبيرخانه:

كرمانشاه ـ 22 بهمن ـ چهارراه سنگر ـ اول بلوار گلريزان ـ نبش كوچه شهيد بالايي ـ معاونت نظارت و بازرسي سازمان صنعت ، معدن و تجارت ـ تلفن: 38350329 ـ09188315855

حهت دریافت روند اجرایی تکمیل و ارسال فرم تقاضا در این قسمت کلیک نمایید

rosiye

به اطلاع کلیه تجار، تولیدکنندگان، صاحبان صنایع و فعالین اقتصادی استان میرساند، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه قصد دارد پاویون اختصاصی استان کرمانشاه را در نمایشگاه اختصاصی بازرگانی، صنعتی جمهوری اسلامی ایران در آستراخان روسیه دایر نماید.

bayaniye-rms93

بیانیه فعالین حوزه تجارت خارجی استان کرمانشاه
در روز ملی صادرات (آبان ماه 1393)

rms93

همایش روز ملی صادرات و تجلیل از صادرکنندگان نمونه کرمانشاه روز 4 آبان ماه با حضور رئیس، هیأت رئیسه و دبیرکل اتاق ایران و استاندار کرمانشاه برگزار شد.

shorasha93

رئیس، هیأت‌ رئیسه و دبیرکل اتاق ایران ضمن سفر به کرمانشاه در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی این استان شرکت کرده و به بررسی شرایط اقتصادی استان و مشکلات موجود پرداختند.

صفحه1 از649