سال رونق تولید
Logo
چهارشنبه, 23 خرداد 1397 08:30

دیدار رئیس اتاق کرمانشاه با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه صنعتی کرمانشاه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کاشفی در این نشست با بیان اینکه دانشگاه های استان از توان بالایی علمی و عملی برخوردار هستند گفت: شناسایی پتانسیل های استان کرمانشاه در سطح بین الملل نیازمند فن آوری فرآوری و صنایع تبدیلی است که جز با تعامل موثر علم دانشگاهی و صنعت امکان پذیر نیست.
وی ادامه داد: محصولاتی مانند نخود و روغن حیوانی اگر چه برند محصولات کرمانشاهی است اما متاسفانه جایگاه خوبی نداشته و نیازمند کارهای علمی برای فرآوری در سطح بین المللی است.

رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه نیز از شرایط خوب دانشگاه صنعتی کرمانشاه سخن گفت و ادامه داد: این دانشگاه آمادگی لازم را برای جذب دانشجو و ارائه دوره های آموزشی با مدارک قابل قبول برای صنایع داخلی و خارجی داشته و همچنین آماده پذیرش داشنجو از کشور عراق است.
وی ابراز امیدواری کرد با همکاری اتاق دانشجویان خارجی و نیروی کار داخلی بتوانند از خدمات دانشگاه صنعتی کرمانشاه استفاده نمایند.

گفتنی است در این دیدار فراهم آوردم زمینه جذب دانشجو خارجی از طریق اطلاع رسانی اتاق های بازرگانی کشورهای همسایه و همکاری دانشگاه و اتاق برای آموزش و تامین نیازهای نیروی کار متخصص واحدهای صنعتی و تولیدی استان مورد موافقت قرار گرفت.

خواندن 2468 دفعه