سال رونق تولید
Logo
شنبه, 10 آذر 1397 05:11

رئیس اتاق بازرگانی استان: برای برپایی همایش "فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه" مصممیم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: مصمم هستیم همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه برگزار شود.

کیوان کاشفی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برنامه‌ریزی‌هایی که برای برپایی همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه در تهران انجام شده، افزود: امیدواریم بتوانیم این همایش را اواخر آذرماه برگزار کنیم

.

وی از بررسی دقیق و بیش از پنج ماه کار و برنامه‌ریزی برای برپایی این همایش یاد کرد و ادامه داد: پیش‌بینی شده در این همایش از حدود 600 تا 800 هلدینگ سرمایه‌گذاری دعوت به عمل آید.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه اظهار کرد: این هلدینگ‌ها در زمینه‌های مختلف گردشگری، کشاورزی، صنعت، هولدینگ‌های بانک‌ها، هولدینگ‌های پتروشیمی و ... هستند.

کاشفی با بیان اینکه اولویت سرمایه‌گذاری در این همایش با استفاده از ظرفیت هلدینگ‌ها و سرمایه‌گذاران داخلی است، خاطرنشان کرد: اگر نخواهیم ایده‌آل فکر کنیم در شرایط کنونی و فضای تحریم‌ها امکان استفاده از سرمایه‌گذاران خارجی چندان وجود ندارد و باید تمرکز خود را بر جذب سرمایه‌گذاران داخلی قرار دهیم.

وی از تهیه بسته‌های فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان برای ارائه در این همایش خبر داد و عنوان کرد: مزیت‌ها و زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری استان نیز در این همایش ارائه خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه معتقد است، این همایش باب اولیه برای برقراری ارتباط با سرمایه‌گذاران است و بعد از آن باید ارتباط با سرمایه‌گذاران و هلدینگ‌ها مستمر باشد تا بتوانیم انها را به کرمانشاه جذب کنیم.

کاشفی بر لزوم بهبود فضای کسب و کار استان برای ترغیب هلدینگ‌ها و سرمایه‌گذاران هم تاکید کرد.

وی محل برپایی این همایش را نیز هتل اسپیناس تهران اعلام کرد و افزود: سعی داریم این مراسم فاخر و در شان کرمانشاه باشد و بتوانیم از چهره‌های شاخص ملی کرمانشاه نیز در این همایش بهره ببریم.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه مصمم به برگزاری این همایش هستیم، گفت: اتاق بازرگانی بخشی از کار را انجام داده و سایر بخش‌ها نیز باید پای کار بیایند.

خواندن 1129 دفعه