سال جهش تولید
Logo
چهارشنبه, 22 آبان 1398 08:20

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه: پیگیریم انجمن شرکت‌های دانش بنیان کرمانشاه تا پایان سال راه‌اندازی شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از پیگیری برای راه‌اندازی انجمن شرکت‌های دانش بنیان کرمانشاه تا قبل از پایان سال خبر داد.
کیوان کاشفی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان در رابطه با برخی موارد از جمله بازاریابی، ارتباط با کارخانجات و واحدهای تولیدی، به تولید انبوه رساندن ایده‌ها، جذب سرمایه‌گذار، صادرات، حضور در بازارهای جهانی و... مشکلاتی داشتند، افزود: برای اینکه این مشکلات و درخواست‌ها را پوشش بدهیم پیگیر راه‌اندازی انجمن شرکت‌های دانش بنیان کرمانشاه شدیم.
وی ادامه داد: این درخواست از سوی اتاق بازرگانی ایران نیز مورد موافقت قرار گرفت و چندی قبل نیز در این زمینه و برای هماهنگی بیشتر جلسه‌ای با مسئولین پارک علم و فناوری داشتیم و قرار شد هیات موسس این انجمن هرچه زودتر تشکیل شود.
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه یادآور شد: اکنون در حال عضوگیری برای این انجمن و جذب اعضا هستیم تا بتوانیم هیات موسس و هیات مدیره را تشکیل دهیم.
کاشفی ابراز امیدواری کرد بتوان تا قبل از پایان سال مجمع عمومی انجمن شرکت‌های دانش بنیان را برگزار کرد و این انجمن را تشکیل داد.
وی معتقد است، با این کار انجمن شرکت‌های دانش بنیان جایگاه حقوقی و قانونی پیدا خواهد کرد و می‌تواند تعاملات بیشتری با مسئولین، واحدهای تولیدی و... داشته باشد.
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه استفاده از حمایت‌های مالی و معنوی اتاق بازرگانی از دیگر مزیت‌های راه‌اندازی این انجمن است، تاکید کرد: از این پس انجمن شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند در جلساتی مانند شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی حاضر شود و درخواست‌ها و مطالبات خود را ارائه کند.

خواندن 1186 دفعه