EN   AR
چهارشنبه, 18 دی 1398 09:40

رئیس اتاق کرمانشاه خبر داد: رونمایی از وبسایت اختصاصی شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی اتاق کرمانشاه، کیوان کاشفی رئیس اتاق کرمانشاه از رونمایی وبسایت اختصاصی شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی کرمانشاه خبر داد و گفت: این وبسایت برای دسترسی بهتر فعالان اقتصادی به اقدامات انجام شده در این شورا و همچنین ارتباط با شورا برای بیان مشکلات و موانع راه‌اندازی شده است.
وی ادامه داد: در این وبسایت بخش‌های مختلفی از جمله معرفی اعضای شورا، جدول زمان‌بندی جلسات شورا، مصوبات شورای گفتگو، صورت جلسات، پژوهش‌ها، آرشیو اخبار شورا و ... در نظر گرفته شده است.
به گفته رئیس اتاق کرمانشاه، بخش نظرسنجی نیز برای فعالان اقتصادی در نظر گرفته شده تا بتوانند مشکلات و پیشنهادات خود را برای طرح در شورا با ما در میان بگذارند.
کاشفی با اشاره به برپایی مستمر جلسات شورای گفت و گو استان کرمانشاه که با حضور مدیر ارشد استان و گاهی مقامات کشوری برگزار می‌شود، عنوان کرد: عمده‌ترین موضوعات مطروحه در شوراهای گفت و گو، موانع و مقررات مخل فضای کسب و کار است که در دو سطح استانی و ملی مورد بررسی قرار می‌گیرد و خروجی این جلسات برای رفع موانع فعالیت‌های اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار استان اثرگذار است.
وی اظهار کرد: این شورا دارای دبیرخانه مستقلی است که موارد طرح شده توسط تشکل‌های بخش خصوصی استان را در کمیته‌های فرعی بررسی و بعد از کارشناسی لازم، با ارائه پیشنهادات آماده طرح در جلسه شورا می‎نماید.
کاشفی عنوان کرد: تا کنون 55 جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در کرمانشاه برگزار شده است.
گفتنی است آدرس وبسایت این شورا http://ppdc.krccima.ir/ است.

خواندن 1985 دفعه