EN   AR
شنبه, 13 ارديبهشت 1399 10:09

با مشارکت اتاق بازرگانی و خیران کرمانشاهی برگزار شد؛ نخستین مرحله رزمایش سراسری "کمک مومنانه" در کرمانشاه

نخستین مرحله رزمایش سراسری «کمک مومنانه» با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه، رئیس اتاق بازرگانی و مسئولان کرمانشاه برگزار شد.
در این مرحله از رزمایش تعداد ۱۵ هزار بسته معیشتی توزیع شد و قرار است ۸۵ هزار بسته معیشتی تا پایان ماه مبارک رمضان بین اقشار نیازمند توزیع شود

* تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خیران بخش خصوصی
امام جمعه کرمانشاه در این مراسم از اصناف، خیران بخش خصوصی و اقشار مختلف مردم برای رفع گرفتاری از نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از بیماری کرونا تقدیر کرد.
آیت‌الله علما گفت: فرهنگ مشارکت و کمک به هم‌نوعان و نیازمندان باید بیش از پیش در جامعه نهادینه شود.

* قدردانی سردار ریحانی از پشتیبانی اتاق بازرگانی کرمانشاه برای کمک به نیازمندان
فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه نیز در این مراسم از پشتیبانی‌های استاندار کرمانشاه و کمک‌های خیران اتاق‌های بازرگانی، اصناف، صنعت و معدن در جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی تشکر و قدردانی کرد.
سردار بهمن ریحانی تصریح کرد: مرحله اول کمک‌های معیشتی حدود ۱۴ هزار بسته بود که قبل از ماه مبارک رمضا ن توزیع شد و در مرحله دوم ۱۵ هزار و ۴۰۰ بسته آماده شده که قیمت هر بسته حدود ۳۰۰ هزار تومان است.
به گفته وی، بخش سوم این کمک مومنانه با کمک ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و گروه‌های جهادی و بسیجی در نیمه دوم ماه مبارک خواهد بود که بیش از ۲۸ هزار و ۵۰۰ بسته است.

گفتنی است، چند مرحله کمک‌های اتاق بازرگانی کرمانشاه شامل ۲ دستگاه ونتیلاتور به ارزش سه میلیارد ریال، ۱۰ دستگاه پالس اکسی‌متر و 30 دستگاه ترمومتر (تب‌سنج)، بیش از ۳۸۰۰ ماسک در انواع مختلف از جمله N95، بیش از ۶ هزار جفت دستکش و تامین بیش از ۱۲۶۰ عدد شیلد محافظ صورت، بیش از ۱۲۰۰ عدد کلاه محافظ، ۱۲۶۰ عدد عینک، ۶۰۰ ست حفاظتی و 6۸۰ دست لباس مخصوص و... بوده که برای مقابله با کرونا در اختیار کادر درمان قرار گرفته است.

خواندن 1213 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 13 ارديبهشت 1399 10:12