EN    AR    KU   
سه شنبه, 05 مهر 1401 17:20

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان سلیمانیه عراق با اختصاص پاویون کرمانشاه

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته از امروز (۵ مهرماه) در سلیمانیه عراق آغاز به کار کرد و با پیگیری‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه، صنایع استان دارای یک پاویون اختصاصی با بهره مندی از یارانه ویژه نمایشگاهی می باشند.

کیوان کاشفی رئیس اتاق کرمانشاه و عضو هیات رییسه اتاق ایران در افتتاحیه این نمایشگاه با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان سلیمانیه عراق از پنج تا هشتم مهرماه برقرار است،‌ افزود: ۷۰ شرکت ایرانی و 12 شرکت کرمانشاهی در قالب یک پاویون در این رویداد حضور دارند.
وی افزود پاویون ایران دارای دو هزار مترمربع فضای مفید است و 230 مترمربع آن در اختیار شرکت های تولیدی و صنعتی استان کرمانشاه میباشد.
کاشفی از حضور قابل توجه مسئولین اقلیم و صاحبان صنایع و مخاطبین خاص این رویداد یاد کرد و گفت: امیدواریم این نمایشگاه بتواند بازارهای صادراتی جدیدی پیش روی کشور و واحدهای تولیدی استان باز نماید.
عضو هیات رئیسه اتاق ایران افزود: واحدهای فعال در حوزه صنعت ساختمان کرمانشاه تولیدات خوب و با کیفیتی دارند و این رویداد میتواند موجب افزایش صادرت استان گردد.
وی تاکید کرد: اتاق بازرگانی نیز در راستای توسعه صادرات این واحدها، حمایت کاملی از آنها دارد.
گفتی است در این نمایشگاه کشورهای مختلفی حضور دارند و یک رویداد مهم در استان سلیمانیه است.
شرکت های شابلون تجهیز، سازه های افق نور، مجتمع جهان فولاد غرب، جهان صنعت کرمانشاه، صنعت کاشی کاژه، کیمیا فرآیند بیستون، آتیه سازان الکترونیک، گروه کارخانجات کایکو، سیمان سامان غرب و انجمن صنعت ساختمان استان کرمانشاه در حال حاضر در این نمایشگاه حضور دارند.

دكتر شوشترى سركنسول جمهورى اسلامى ايران در سليمانيه، دكتر سنجابى دبير كل اتاق مشترك ايران و عراق، استاندار سليمانيه و رييس مركز سرمايه گزارى سليمانيه از جمله مدعوين اين رويداد بودند.

خواندن 120 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 05 مهر 1401 17:36